chiretta ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

chiretta: ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

گت بلاگز آذربایجان غربی جامعه به تکریم و تجلیل از فرهیختگان و علما نیاز دارد

نماینده ولی فقیه در زنجان گفت:جامعه ما به تکریم و تجلیل از فرهیختگان، علما و اندیشمندان جهت الگودهی به جوانان نیاز دارد.

جامعه به تکریم و تجلیل از فرهیختگان و علما نیاز دارد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛آیت الله علی خاتمی در مراسم تجلیل و تکریم از خدمات ۷۰ ساله آیت الله علی اکبر قریشی که به همت دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه برگزار شد، گفت:جامعه ما به تکریم و تجلیل از فرهیختگان، علما و اندیشمندان جهت الگودهی به جوانان نیاز دارد.

عبارات مهم : زنجان
نماینده ولی فقیه در زنجان گفت:علما سه نوع هستند دسته اول آن دسته از علما هستند که جهت رضای خداوند علم را یاد گرفته، یاد می دهند و به علم خود عمل می کنند که این علما در دنیا بزرک بوده و قابل تکریم هستند و علاوه بر این در عالم والا نیز در ملکوت آسمان ها نیز بزرگ هستند.

وی افزود: دومین دسته علما آنهایی هستند که به کمال نرسیده اند و از آموختن هیچگاه کوتاهی نمی کنند و امیدبخش نجات هستند.

آیت الله خاتمی ادامه داد: سومین دسته را افرادی تشکیل می دهد که با هر بادی می لرزند، با هر سازی می رقصند و به هر نوایی ناله سر می دهند آیا که ثبات شخصیت و فکر ندارند و از نور علم، جان و دلشان نورانیت پیدا نکرده است.

وی به شخصیت آیت الله سید علی اکبر قریشی اشاره کرد و گفت: مقام و جایگاه شخصیت هایی مانند امام راحل و آیت الله قریشی که عمر خود را در هدایت کردن دیگران سپری کرده اند، در روز قیامت قابل احترام و یک درجه پایین تر از انبیاء و اوصیای الهی خواهد بود و حق شفاعت خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در زنجان با اشاره به اینکه وحدت بین مسلمانان و وحدت بین ادیان آسمانی در کشور عزیزمان ایران بی سابقه استافزود:استکبار جهانی با تجهیز و ایجاد گروهک های تکفیری و تروریستی تلاش در شکست اسلام دارد آیا که با اسلام مخالف هستند و خوشبختانه با وجود همه توطئه ها به وسیله دشمن های وحدت مسلمین ایرانی حفظ شده است به گونه ای که در نوع خود بی سابقه است.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: زنجان | نماینده ولی فقیه | آذربایجان غربی | نماینده ولی فقیه در زنجان | ارومیه | آیت الله علی اکبر قریشی | فعالیت قرآنی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog