chiretta ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

chiretta: ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توضیحات کلوب استقلال راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای، توضیحاتی راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب ارائه داد.

توضیحات کلوب استقلال راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب

توضیحات کلوب استقلال راجع به حضور سفیر آلمان در این باشگاه

عبارات مهم : آلمان

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای، توضیحاتی راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب ارائه داد.

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، عصر امروز (سه شنبه) مایکل کلور برشتولد، سفیر جمهوری فدرال آلمان در کشور عزیزمان ایران همراه با ولکر ردلر، مسئول امور فرهنگی سفارت آلمان میهمان کلوب استقلال بودند.

توضیحات کلوب استقلال راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب

در این نشست دوستانه، سیدرضا افتخاری، مدیر عامل، علیرضا منصوریان سرمربی، سید پندار توفیقی معاون ورزشی، بهتاش فریبا مدیر فنی، نصرالله عبداللهی سرپرست، رحیم برادری مدیر تشریفات و محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی کلوب استقلال حضور داشتند.

در ابتدای نشست، مدیرعامل کلوب استقلال ضمن خوش آمدگویی به سفیر و مسئول امور فرهنگی سفارت آلمان، در خصوص شرایط کلوب استقلال، نزدیکی کشورهای کشور عزیزمان ایران و آلمان در زمینه های متفاوت فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و ورزشی صحبت هایی انجام داد.

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای، توضیحاتی راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب ارائه داد.

علیرضا منصوریان نیز در خصوص شرایط تیم بزرگسالان، تیم های پایه و تغییرات ساختاری کلوب و تیم مطالبی را بیان کرد. سفیر آلمان نیز با ابراز علاقه به حضور در کلوب استقلال، بر گسترش روابط فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی بین دو کشور تاکید کرد.

همچنین مقرر شد سفیر جمهوری فدرال آلمان در وقت مناسب با حضور در محل تمرین استقلال، از امکانات و تمرین آبی پوشان دیدن کرده و یک مسابقه تیم را هم از نزدیک در ورزشگاه آزادی تماشا کند.

ضمن اینکه به زودی هم تفاهم نامه کلوب استقلال و سفارت آلمان در خصوص همکاری های همه جانبه و هرچه زیاد در مسایل مختلف، به امضای طرفین خواهد رسید. از نکات قابل توجه دیگر این جلسه، تماشای جام های قهرمانی متفاوت استقلال بود که در خصوص جام قهرمانی آسیا نیز توضیحاتی جهت سفیر ارایه شد.

توضیحات کلوب استقلال راجع به حضور سفیر آلمان در این کلوب

در آخر این نشست هم مدیرعامل کلوب استقلال، هدایایی را به رسم یادبود به سفیر و مسئول امور فرهنگی سفارت آلمان اهدا کرده و تصویری به یادگار گرفتند. سفیر آلمان همراه با مسئول فرهنگی این سفارتخانه، با بدرقه رسمی مسئولان کلوب استقلال ساختمان کلوب را ترک کردند.

واژه های کلیدی: آلمان | استقلال | مسئولان | استقلال | روابط عمومی | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog