chiretta ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

chiretta: ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

گت بلاگز بین‌الملل 100 هزار کودک در شرایط خطرناک در موصل عراق زندگی می‌کنند / یونیسف

نماینده یونیسف در عراق تخمین زد که 100 هزار دختر و پسر همچنان در محله بخش قدیمی موصل، که تحت کنترل داعش هست، و دیگر مناطق در شرایط فوق العاده خطرناکی زندگی

100 هزار کودک در شرایط خطرناک در موصل عراق زندگی می‌کنند / یونیسف

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از آسوشیتدپرس ، آژانس کودکان شرکت ملل (یونیسف) روز دوشنبه هشدار داد کودکان موصل بخش اعظم بار شدت یافتن درگیری بین نیروهای دولتی عراق و گروه تروریستی داعش را در نیمه غربی این شهر به دوش می کشند.
نیروهای عراقی در حال انجام آخرین تلاش خود جهت بیرون کردن اعضای داعش از بخش های باقیمانده منطقه ای هستند که این گروه در بخش قدیمی شهر موصل همچنان کنترل می کند .جایی که باریک بودن خیابان ها و تراکم جمعیتی غیرنظامیان، نبرد را بغرنج کرده است.

عبارات مهم : زندگی

پیتر هاوکینز، نماینده یونیسف در عراق، اعلام کرد این شرکت در حال دریافت «گزارش های دلواپس کننده» راجع به کشته شدن غیرنظامیان از جمله کودکان است.
هاوکینز رقم مشخصی راجع به کودکان کشته شده است ارائه نکرد.
وی تخمین زد که 100 هزار دختر و پسر همچنان در محله بخش قدیمی، که تحت کنترل داعش هست، و دیگر مناطق هستند و در شرایط فوق العاده خطرناک زندگی می کنند.
وی از طرف های درگیر خواست «مطابق با تکالیف خود براساس قوانین بشردوستانه، از کودکان حفاظت کنند و همواره آنها را از خطر دور نگه دارند».
وی در بیانیه ای اعلام کرد: «زندگی کودکان در خطر هست. کودکان کشته، زخمی و به عنوان سپر انسانی استفاده می شوند. کودکان در حال تجربه و مشاهده خشونت های وحشتناکی هستند که هیچ انسانی نباید هیچگاه مشاهده کند».
وی افزود: «در بعضی موارد، آنها مجبور شده است اند در درگیری و خشونتها ،شرکت کنند».
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | کنترل | کودکان | یونیسف | بین الملل | موصل | عراق | داعش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog