chiretta ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

chiretta: ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

گت بلاگز وب‌گردی اسیدپاشی به خاطر نظر سوء به همسر

مرد شکاک به تصور اینکه مردی به همسرش نظر دارد با اسید او را سوزاند و متواری شد ولی بعد از سه سال به وسیله مأموران بازداشت شد.

اسیدپاشی به خاطر نظر سوء به همسر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سه سال قبل از بیمارستانی در شیراز به مأموران خبر دادند مرد جوانی با اسید سوزانده شده است هست. زمانی که مأموران به بیمارستان رفتند مرد سوخته درحالی که اوضاع مناسبی هم نداشت با پلیس صحبت کرد و گفت: چندی قبل زنی به عنوان کارگر به مغازه من آمد و کار می کرد. مدتی بعد شوهرش به مغازه آمد و به من گفت تو با همسر من رابطه و نسبت به او نظر سوء داری و من یک روز این کارت را تلافی می کنم. با اینکه من هیچ رابطه ای با آن زن نداشتم ولی شوهرش مدام می گفت تو باعث خراب شدن زندگی ما شدی و حتی گفت حتما زهرش را می ریزد و تلافی می کند. من فکر می کنم او این کار را کرده هست. با این حال، مرد شاکی گفت زمانی که مرد اسیدپاش وارد مغازه او شده است است نقاب داشته و او نتوانسته صورتش را ببیند.
درحالی که مأموران تحقیقات گسترده ای را جهت دستگیری این مرد شروع کرده بودند، متوجه شدند این زوج بعد از اتفاق شیراز را ترک کرده اند و از آنها خبری نیست. همچنین پلیس متوجه شد آنها از همدیگر جدا شده است اند. چندین ماه تلاش مأموران جهت دستگیری مرد اسیدپاش به جایی نرسید تا اینکه سه سال بعد از ماجرا پلیس متوجه شد مردی که مرتکب اسیدپاشی شده است است بعد از جدایی از همسرش یک بار دیگر با او ازدواج کرده و جهت زندگی به شیراز بازگشته هست. به این ترتیب مأموران تحقیقات خود را در شهر شیراز شروع کرده و این زوج را دستگیر کردند. مرد جوان بلافاصله بعد از بازداشت به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت: قبول دارم من این کار را کردم و می خواستم انتقام بگیرم. او گفت: بعد از ازدواج با همسرم به خاطر پرسشها مالی ای که داشتیم همسرم در یک مغازه مشغول به کار شد ولی بعد از مدتی متوجه شدم مرد فروشنده نسبت به همسرم نظر دارد. این عنوان را به همسرم گفتم و از او خواستم دیگر سر کار نرود ولی او می گفت باید کار کند و اگر هم حرفی زده می شود چون رئیسش گفته بنابراین نمی تواند چیزی بگوید. این مسئله باعث شد درگیری شدیدی بین من و همسرم ایجاد شود و من هم همسرم را طلاق دادم. ولی به مرد شاکی گفته بودم این کارش را تلافی می کنم و هرطور شده است او را به روز سیاه می نشانم. بعد از اینکه از همسرم جدا شدم یک بطری اسید خریدم صورتم را پوشاندم و به سراغ مرد مغازه دار رفتم و درحالی که در مغازه اش نشسته بود او را غافلگیر کردم و اسید را به صورتش ریختم. او هم نتوانست واکنشی نشان دهد و سوخت و من متواری شدم. مدتی بعد از این اتفاق درحالی که پلیس هم نتوانسته بود ردی از من پیدا کند تصمیم گرفتم دوباره با همسرم آشتی کنم و با هم ازدواج کردیم. ما زندگی آرامی داشتیم با توجه به اینکه سه سال از این ماجرا گذشته بود و فکر می کردم خطر هم تمام شده است است دوباره به شیراز برگشتم تا در شهر خودم و پیش خانواده ام زندگی کنم. متهم هنگامی که در برابر بازپرس پرونده قرار داده شد یک بار دیگر به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت جهت انتقام گیری این کار را کرده هست.
به دستور بازپرس مرد متهم به اسیدپاشی بازداشت شد و پرونده در دادسرا در حال پیگیری هست.

عبارات مهم : زندگی

منبع:شرق

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | شیراز | ازدواج | اسیدپاشی | اخبار حوادث | سوءظن | مرد شکاک | اسید پاشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog