chiretta ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

chiretta: ماشین گوگل ماشین حساب گوگل ماشین حساب مخفی گوگل

گت بلاگز ورزشی 3 مدال طلا،یک نقره و دو برنز سهم شاگردان طلایی در باکو ، صادق زاده صاحب مدال برنز شد

جابر صادق زاده به مدال برنز وزن 125 کیلو گرم مسابقه های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی رسید.

3 مدال طلا،یک نقره و دو برنز سهم شاگردان طلایی در باکو ، صادق زاده صاحب مدال برنز شد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،روز دوم مسابقه های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی از صبحگاه امروز (شنبه) در شهر باكو آذربایجان با برگزاری مسابقه های اوزان 61، 70، 86 و 125 کیلو گرم شروع شد و در آخر مسابقه های در وزن 125 كیلوگرم جابر صادق زاده نماینده سنگین وزن کشورمان در دور نخست برابر وقت انور از پاكستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با جمال الدین ماگومداف دارنده مدال نقره و برنز دنیا از آذربایجان با نتیجه 7 بر 3 مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد.وی در این دیدار رجا الکراد از سوریه را 10 بر صفر مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.
بنا بر این گزارش در وزن 61 كیلوگرم مسعود اسماعیل پور نماینده کشورمان در دور اول برابر رجب منیر آكتاس از تركیه با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید وی در دور بعد کوات امیرتایف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. اسماعیل پور در این مرحله برابر حاجی علی اف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیك از آذربایجان با نتیجه 8 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.وی در دیدار رده بندی با نتیجه 10 بر صفر میرات میرادوف از ترکمنستان را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

عبارات مهم : مسابقه
در وزن 70 كیلوگرم مصطفی حسین خانی نماینده کشورمان در این وزن در دور اول با نتیجه 10 بر صفر سوربون عبدالخائف از تاجیکستان را شکست داد .وی در دور بعد در کشتی با اختیار نورزاف دارنده مدال برنز المپیك و نقره دنیا از ازبكستان با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این دیدار آدام باتیروف کشتی گیر روسی الاصل بحرین و دارنده مدال طلای آسیا را با نتیجه 8 بر 4 شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در مسابقه نهایی برابر مرتضی علی مسلم اف از آذربایجان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد و به مدال طلا رسید.
در وزن 86 كیلوگرم حسن یزدانی قهرمانی المپیک ریو و نماینده کشور عزیزمان ایران در این وزن بعد از استراحت در دور اول در دور دوم برابر بهادر كودیروف از تاجیكستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید.وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی برابر شریف شریف اف دارنده مدال طلا و برنز المپیك و قهرمان دنیا از آذربایجان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.وی در این دیدار سلیم یاشار دارنده مدال نقره المپیک 2016 و نقره و برنز دنیا از را 11بر صفر مغلوب کرد و طلایی شد.
گفتنی است در مسابقه های چهار وزن نخست نیز میثم نصیری و امیر محمدی به مدال طلا و نقره رسیدند، یونس سرمستی پنچم شد و پیمان یار احمدی هم از دور مسابقه ها کنار رفت.
بر همین اساس و در وزن 65 كیلوگرم میثم نصیری در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر ابراهیم عبدالی از عربستان را شكست داد وی در دور بعد نیز با نتیجه 10 بر صفر عبداله ال اذانی از یمن را مغلوب كرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، نصیری در مرحله نیمه برابر الیاس ژومای از قزاقستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار ماگومد مسلم اف از كشور آذربایجان را با نتیجه 5 بر 3 شكست داد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 97 كیلوگرم امیر محمدی بعد از استراحت در دور اول در دور بعد امیر طارق از پاكستان را با نتیجه 10 بر صفر شكست داد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی برابر مامد ابراگیم اف نفر سوم بازی های آسیایی از قزاقستان با نتیجه 14 بر 2 پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 11 بر 2 مغلوب نورماگومد گادجیف از آذربایجان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 57 كیلوگرم نیز یونس سرمستی در دور نخست با نتیجه 12 بر صفر محمد خرابشه از اردن را شكست داد وی در دور بعد برابر ژاندوس اسماعیل اف از قزاقستان با نتیجه 12 بر 5 (ضربه فنی) مغلوب شد و با توجه به حضور این كشتی گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. سرمستی در این گروه با نتیجه 10 بر صفر علی الشبامی از یمن را شكست داد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار برابر نودیرجان صفراف از ازبكستان با نتیجه 10 بر صفر شكست خورد و پنجم شد.

در وزن 74 كیلوگرم پیمان یاراحمدی در دیدار نخست جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیك و برنز دنیا و قهرمان اروپا از آذربایجان را با نتیجه 3 بر یك شكست داد وی در دور برابر بكزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان، نفر پنجم المپیك و قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان آسیا (2017 هند) از ازبكستان با نتیجه 8 بر 5 (ضربه فنی) شكست خورد و با توجه به شكست این كشتی گیر در دور بعد در برابر سنور دمیرتاش دارنده مدال برنز المپیك و قهرمان اروپا از تركیه، یاراحمدی از دور مسابقه ها كنار رفت.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسابقه | آذربایجان | کشتی آزاد | جابر صادق زاده | وزن 125 کیلو گرم | بازی های کشورهای اسلامی | باکو 2017 |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog